Poznaj naszą firmę

Firma Geo-bud.eu istnieje od roku 2009. Zrealizowaliśmy do tego czasu wiele inwestycji mieszkaniowych, turystycznych i innych. Naszą oceną niech będzie liczba realizacji. Świadczymy usługi w zakresie kompleksowej obsługi geodezyjnej i budowlanej inwestycji. 

 

Nasz zespół składa się z młodych, ambitnych ale przede wszystkim doświadczonych inżynierów, którzy z należytym profesjonalizmem wykonają zleconą usługę lub udzielą fachowej porady. Jesteśmy na bieżąco z nowoczesnym sprzętem, oprogramowaniem, technologiami i materiałami budowlanymi.

 

Nasza oferta jest skierowana do klientów, którzy mają świadomość, że kompleksowo znaczy szybciej, lepiej, taniej Nawiązując z nami współpracę możesz być pewny profesjonalnego wykonania powierzonych nam zadań. 

Eksperci_w_obsłudze__geodezyjnej_i_budowlanej__inwestycji

Eksperci w obsłudze geodezyjnej i budowlanej inwestycji.

Nasz zespół to osoby o uzupełniających się profesjach, wiemy np. o geodezji więcej niż najlepszy inżynier budownictwa, o budownictwie więcej niż najlepszy inżynier geodezji. Jako że proces inwestycyjny polegający na budowie domu, pensjonatu, hotelu to złożone działanie w uzyskaniu wielu niezbędnych dokumentów- możesz być pewny (pewna), że wszelkie formalności uzyskamy bez zbędnej zwłoki i na najbardziej satysfakcjonującej dla inwestora opcji. Wiele z decyzji wymaga prac geodezyjnych jak: uzupełnienia map, projektów zagospodarowania terenu oraz prac budowlanych- liczenie wskaźników zabudowy, koncepcji programowo-przestrzennych, danych materiałowych, elementów działki zgodnych z parametrami warunków technicznych.

img-20210520-132400

Dysponujemy sprzętem geodezyjnym firmy TOPCON, dalmierzem bezlustrowym z wbudowanym Windowsem firmy PENTAX oraz posiadamy aktualne certyfikaty na dokładność pomiarową urządzeń.

 

Mamy wielu klientów z okolic Słupska i Koszalina , natomiast działamy na terenie województwa zachodnio-pomorskiego.
Zapewnimy Ci nieszablonowe rozwiązania, polegaj na naszym doświadczeniu zarówno w segmencie indywidualnym jak i turystycznym.

Sprawdź ofertę
Dysponujemy_sprzętem_geodezyjnym_firmy_TOPCON

Kochamy projektować

To uczucie, gdy z kartki papieru krystalizuje się realna wizja budowli, budynku, działki, ośrodka wczasowego, hotelu… daje nam wielką satysfakcję w ciągłym projektowaniu.

 

Projektujemy oczywiście zgodnie z życzeniami klienta, mając również na uwadze przepisy prawa miejscowego i  budowlanego. Pomagamy uzyskać często kompromis łącząc oczekiwania klienta z nakazami prawa.

 

Chyba najlepszą rekomendacją niech będzie lista zawierająca ok 5-10% wykonanych projektów obiektów. 

Zobacz listę
Blog
Archiwum
Skontaktuj się z nami

ul.Okrężna 27

76-150 Darłowo

Telefon:

+48 604 436 283

E-mail:

biuro@geo-bud.eu